ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

BB Cream چیست و چگونه استفاده می شود؟

پوست و زیبایی BB Cream

دیر زمانی نیست که BB Cream به بازارهای لوازم آرایشی در اروپا و آمریکا معرفی شده است، ولی در همین مدت کوتاه تبدیل به یکی از پرفروش ترین لوازم آرایشی گردیده است. از این رو، در این مقاله به معرفی این محصول می پردازیم.

تاریخچه: اولین بار در سال ۱۹۶۰ یک خانم پزشک آلمانی برای حفاظت پوست بیمارانش پس از اعمال کوچک جراحی پوست و پیلینگ، فرمول BB Cream را ابداع نمود. به علت محبوبیت عمل پیلینگ و روشن سازی پوست در میان سلبریتی های شرقی به خصوص کره ای ها، این افراد شروع به استفاده از این کرم پس از پیلینگ نمودند، ولی طولی نکشید که به علت رضایت از این محصول، BB Cream ابتدا توسط خانم های کره ای و سپس توسط سایر ن آسیای شرقی مورد استفاده وسیع قرار گرفت. این محصول پس از کره به ژاپن، چین، آسیای جنوب شرقی و سپس به اروپا و آمریکا رسید. نمونه های اولیه BB Cream در سال ۲۰۱۲ وارد بازار اروپا و آمریکا گردید.

موارد مصرف BB Cr


نیمه روز

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هتل های تهران دانلود رایگان وبلاگ شخصی محمود مرادی گُمش تپه برنا موزیک | آهنگ جدید کتابخانه عمومی محمد رسول الله (ص) اهواز دانلود آهنگ و فیلم , سریال ساخت سوئیچ و ساخت ریموت خودرو معلمان فردا از تنگ دلی جانا جای نفسم نیست ... اخبار سایت بلگ بیست