ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

مدل رنگ موی ستاره های هالیوود بعد از مشهور شدن

مدل و رنگ واقعی موی این ستاره‌ها، شگفت‌زده‌تان می‌کند!

رنگ موی ستاره‌های هالیوود مانند مدل لباس‎شان هر بار به یک شکل است. البته شغل آن‌ها ایجاب می‌کند که آن‌ها مدام به ظاهرشان تنوع دهند. نه تنها رنگ مو، بلکه برخی از آن‌ها مدل موهایشان را نیز تغییر می‌دهند، به طوری که ما مو‌های طبیعی آن‌ها را به یاد نمی‌آوریم.

برترین‌ها: رنگ موی ستاره‌های هالیوود مانند مدل لباس‎شان هر بار به یک شکل است. البته شغل آن‌ها ایجاب می‌کند که آن‌ها مدام به ظاهرشان تنوع دهند. نه تنها رنگ مو، بلکه برخی از آن‌ها مدل موهایشان را نیز تغییر می‌دهند، به طوری که ما مو‌های طبیعی آن‌ها را به یاد نمی‌آوریم. اگر برایتان جالب است که بدانید مو‌های طبیعی ستاره به چه شکلی است، در ادامه مطلب همراه‌مان باشید.

تراجی پی. هنسون مو‌هایی پرپشت اما وزی دارد. خودش از مدل موهایش راضی است اما می گوید: «من موهای سالم و زیبایی دارم اما مجبورم که برای نقش‌های مختلف، مدل موهای طبیعی خودم را تغییر دهم.»

 

موهای طبیعی ستاره ها


نیمه روز

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود کلیپ جدید قیمت آهن ، قیمت میلگرد ، قیمت تیرآهن مرجع کنکور ایران زهیر دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. Lala tuan. نکس وان کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. tst250 اهنگ جدید Moshavereh شرکت کاشی نقش باستان